Hakkımızda

Tekno-met firması 15 yıllık tecrübesi ve genç kadrosi ile üretim ,ar-ge ve ihracat yaparak ülkemize ekonomik olarak katkı sağladığı gibi şirket dinamik yapısını sürekli koruyarak sürekli innovasyon ve ilk günkü heyacanını koruyarak istihtam sağlamaya ve ihracatını sürekli artırmaya devam etmektedir.

Firmamız 1500 metre kare kapalı alana sahip Gebze organize sanayi bölgesinde kendi yerindedir.

Ürünlerimiz endüstride kullanılan ve zaman kayıplarını ortadan kaldıran maliyetleri düşüren verimliliği arttırmaya yarayan ürünlerdir. Ürünlerimiz dünyada kullanılan pnömatik, su, gaz ve her türlü akışkanlarda güvenli çözümler sunmakta ve tüm ürünlerimiz dünyada kullanılan otomatik rakorlarla birebir uyumlu çalışmaktadır.

(HASCO-D.ME,-RECTUS STAUBLI,WALTHER,HANSEN,NİTTO,PARKER,DEJN,DYROS,EOC,EURO CONNECTOR,FASTER,STUCCHI,INTERTRACO,GROMELLE)

Hitap ettiğimiz başlıca sektörler plastik, otomotiv, beyaz eşya, demir çelik, ilaç sektörleri olduğu gibi üretim veya bakım hattında bünyesinde kompresör bulunan her tesiste ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Mühendis kadromuzla yapılan ar-ge çalışmalarımızla geliştirdiğimiz ürün gruplarında verimliliği arttırmak ana hedeflerimiz arasındadır. Her geçen gün yeni spesifik ürünler geliştirerek ürün çeşitliliğimizi aynı kalitede arttırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin problemlerini ortadan kaldırmak özellikle üretimde zaman kazandırmak amacıyla teknik personelimiz tarafından anında servis imkanı sağlıyoruz.

Ayrıca Quick Coupling sektöründe 31 yıllık tecrübe ve kalitesiyle isim yapmış, TMS TAN MAKİNA SANAYİ komple üretim hatları, makinaları, patentleri, mamul ve yarı mamul stokları ve yurt içi, yurt dışı tüm müşteri bilgileri ile 10.10.2016 tarihinden itibaren tüm haklarıyla satın alınarak tekno-met bünyemize katmış bulunmaktayız.

Almanya, İsviçre, Fransa, İngiltere, Avusturya, Macaristan,iran İtalya ,potekiz,Romanya ,Yunanistan ve Polonya başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıyoruz. Satışlarımızın %60 lık dilimini ihracat ürünleri kapsıyor. %100 yerli üretim olan ürünlerimizin Avrupa’ya gitmesi bizi gururlandırıyor. 2018 yılında ihracatı arttırarak ülkemize katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Yönetim kurulu başkanı
Burhan ÖZMEN

Belgelerimiz